Anielskie Ogrody Sferyczne

Z radością informujemy że Anielskie Ogrody Sferyczne zdobyły Złoty Medal GRUPY MTP targów Gardenia 2022!
Od czterech lat współpracujemy z ośrodkiem naukowo-badawczym Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie nad metodami ekologicznych upraw warzyw w geo-kopułach.
Skupiamy się nie tylko na właściwościach kopuł czyli naturalnym oświetleniu od wschodu do zachodu słońca i ciepłej poduszce powietrznej.
Pracujemy nad uprawą w gruncie z różnymi technikami użyźniania gleby, ściółkowaniem oraz wyposażeniem wspierającym pewność uzyskania plonów. 
Ważny jest także dobrobyt roślin. Dlatego w tym roku w ramach „Bonu na innowacje” wdrożyliśmy między innymi moduł z dźwiękiem przestrzennym 3d.

Anielskie Ogrody Sferyczne tworzą bardzo dobre warunki do ekologicznej uprawy roślin pod osłonami. Dają naturalne oświetlenie od wschodu do zachodu słońca. Geo-kopuły szybko się nagrzewają, a powstającą w nich ciepłą poduszką powietrzną łatwo regulować ręcznie i automatycznie. Dodatkowe wyposażenie wspierają pewność uzyskania plonów.
Oferujemy kompleksową usługę od określenia potrzeb, przez projekt, wykonanie, montaż oraz szkolenia w ogrodzie i online w zakresie eko-uprawy warzyw, ziół i owoców.