Maja w Ogrodzie

Nowa Maja w Ogrodzie - "Anielskie Ogrody"

W sierpniu 2019 do Anielskich Ogrodów przyjechała Maja Popielarska. W autorskim programie „Maja w ogrodzie” od ponad 15 lat inspiruje, uczy i pokazuje jak różne i piękne są ogrody. Maja to także nasza idolka. Bardzo ją cenimy. To przesympatyczna osoba. Jej miłość do ogrodów, przyrody i bardzo pozytywne podejście do świata udziela się innym. Cała ekipa z TVN na czele z producentką, Anną Słomczyńską to profesjonaliści. Dzięki takiemu zespołowi możesz zapomnieć o stresie przed kamerami.

„Nowa Maja w Ogrodzie” odcinek 11 serii 2020 „Anielskie Ogrody”.

Anielskie Ogrody, Budachów, 28 sierpnia 2019 podczas nagrania "Nowa Maja w Ogrodzie", Kamila Kasperska, Aniela Bachorska, Janina Stawna, Maja Popielarska, Bogdan Kasperski

Ogród projektujemy sami. Tak jak zmienia się nasza wiedza i doświadczenie, tak zmieniają się Anielskie Ogrody. Wkładamy w nie całe serce. Permakultura, hortensje, arbuzy w balocie siana, skrzynkowe rabaty wyniesione, uprawa na wałach permakulturowych, niezależność żywieniowa i ogród wielopokoleniowy – to specjalność Anielskich Ogrodów. Jak wyglądaliśmy w upalne sierpniowe dni, możecie zobaczyć w 11 odcinku drugiej serii 2020 „Nowa Maja w Ogrodzie”.

Maja Popielarska, Kamila Kasperska, Anielskie Ogrody